Wymiana baterii Huawei Mate

CENNIK - W PRZYGOTOWANIU ....

Cennik napraw Huawei Mate qxio-ios-arrow-right
Wymiana baterii Huawei Mate Symbol CENA
Mate 30 TAS-AL00,TAS-TL00 199 PLN
Mate 20 Pro LYA-L09,LYA-L0C 199 PLN
Mate 20 HMA-L09,HMA-L29 199 PLN
Mate 20 Lite SNE-AL00, SNE-LX1 179 PLN
Mate 10 Pro BLA-L09 179 PLN
Mate 10 ALP-L29 179 PLN
Mate 10 Lite RNE-L21 169 PLN
Mate 9 Pro LON-L29C 179 PLN
Mate 9 MHA-L29 179 PLN

Po czym poznać, że bateria wymaga wymiany na nową?

Bateria na twoim urządzeniu Huawei Mate rozładowuje się szybciej niż zwykle? Być może jest to czas na wymianę baterii.

W telefonach producenci najczęściej umieszczają baterie litowo jonową. Ma to oczywiście swoje korzyści, bo prócz nie za wysokich kosztów produkowania takiej baterii, bateria ta ma dość dobre parametry i dlatego jest najczęściej wykorzystywana w urządzeniach mobilnych. Plusem jest również to, że nie musimy czekać jak kiedyś, że bateria rozładuje się do końca, aby naładować telefon, a możemy ładować np. gdy bateria jest w połowie naładowana. Robimy tak często w sytuacjach, gdy mamy jakiś wyjazd i obawiamy się, czy poziom naładowania baterii będzie wystarczający.  

Każda bateria ma swoje cykle życia. Według specjalistów bateria litowo jonowa oferuje 300 cyklów i wiadomo, że z czasem żywotność baterii jest krótsza niż na samym początku. Jednak te 300 cyklów w dużej części zależy od tego jak użytkowane jest smartfon.

Zwróć również uwagę na sytuację, gdzie po naładowaniu baterii do końca, przy małym obciążeniu stopień naładowania baterii szybko spada. Jeśli np. po naładowaniu na max po niedługim czasie stan ten mocno spada, może to być oznaka, że niestety trzeba wymienić baterię na nową. Wcześniej sprawdź jeszcze, czy może jakieś aplikacje nie działają w tle i nie przyśpieszają zużycia baterii.

Twój telefon będzie w dobrych rękach

Smartfony, pomimo swoich licznych zalet, mają jedną poważną wadę - po pewnym czasie intensywnego użytkowania tracą oryginalną pojemność baterii. To powoduje, że ich czas pracy na jednym ładowaniu znacznie się skraca, a użytkownicy zmuszeni są do częstego podłączania telefonu do prądu. Na szczęście istnieje rozwiązanie tego problemu - warto zainwestować w usługę wymiany baterii w telefonie Huawei Mate, która jest nie tylko opłacalna, ale również wykonywana w zaledwie 15 minut.

Częste ładowanie i rozładowywanie baterii smartfona powoduje stopniowe pogorszenie jej kondycji. W rezultacie telefon traci swoją pierwotną wydajność i komfort korzystania. Jednak dzięki specjalistom z Serwisu Huawei można przywrócić mu pełną sprawność i znakomite działanie. Wystarczy skorzystać z oferowanej przez nich usługi wymiany baterii.

Wymiana baterii Huawei Mate to nie tylko szybki sposób na odzyskanie pełnej mocy telefonu, ale również inwestycja w jego długotrwałe użytkowanie. Nowa bateria sprawi, że smartfon będzie działał znacznie dłużej na jednym ładowaniu, co w znaczący sposób poprawi komfort korzystania z urządzenia. Nie trzeba już będzie martwić się o nagłe wyłączenie się telefonu w najmniej odpowiednim momencie.

Warto podkreślić, że usługa wymiany baterii Huawei jest dostępna w Serwisie Huawei, który gwarantuje profesjonalne podejście do naprawy urządzeń. Specjaliści z tego serwisu posiadają nie tylko wiedzę i doświadczenie, ale również dostęp do oryginalnych części zamienne. Dzięki temu można mieć pewność, że wymiana baterii zostanie przeprowadzona w sposób profesjonalny i z zachowaniem najwyższych standardów.

Odpowiedzialne podejście do użytkowania smartfonów wymaga dbałości o kondycję ich baterii. Częste ładowanie i rozładowywanie powoduje ich stopniowe zużycie, dlatego warto korzystać z usług Serwisu Huawei i inwestować w wymianę baterii. Dzięki temu można cieszyć się pełną wydajnością telefonu i dłuższym czasem pracy na jednym ładowaniu. Huawei Mate wymiana baterii to usługa, która zapewnia nie tylko komfort użytkowania, ale również oszczędność czasu, gdyż cały proces trwa zaledwie 15 minut. Nie warto więc zwlekać — warto zadbać o swojego smartfona i skorzystać z tej korzystnej usługi.

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności