Wymiana zbitej szybki Samsung

Szybkie naprawy, oryginalne części oraz bezpłatna diagnoza.

Wymiana zbitej szybki Samsung

Zbita szybka w modelu Samsung

Zbita szybka w iPhone nie zawsze jest jednoznaczna z wymianą całego modułu wyświetlacza, który przy obecnym standardzie stał się jednym z droższych jego elementów.

Ekrany w modelu Samsung mogą mieć różną wielkość i technologię wykonania, z których najważniejsze to obecnie OLED i AMOLED, w tańszych wersjach urządzeń Samsung możemy jeszcze spotkać wyświetlacze typu TFT.

W przypadku gdy w naszym telefonie Samsung pękła jedynie szyba, a wyświetlacz i ekran dotykowy działają poprawnie wymieniamy jedynie uszkodzony element, czyli samą zbitą szybkę. Wymiana zbitej szybki Samsung tylko w firmie Nowaszybka24.

JAK WYGLĄDA WYMIANA ZBITEJ SZYBKI w modelu Samsung?

Proces refabrykacji polega na odseparowaniu wyświetlacza modelu Samsung od uszkodzonego elementu w tym wypadku zbitej szybki w telefonie i zamontowaniu nowej o tych samych parametrach zgodnych z technologią używaną przez producenta urządzenia. Zachowanie wszystkich norm podczas wymiany daje gwarancję że wyświetlacz w telefonie będzie działał jak nowy.

Czy można wymienić zbitą szybką w modelu samsung?

Nie zawsze uszkodzenie lub zbicie szybki w telefonie wiąże się z wymianą całego modułu wyświetlacza. Moduł wyświetlacza w modelu Samsung podobnie, jak w innych modelach smartphonów, składa się z kilku elementów. Jeżeli ekran telefonu jest pęknięty, ale obraz wyświetla się prawidłowo i urządzenie poprawnie reaguje na dotyk, oznacza to, że uszkodzeniu uległa tylko szybka.

Proces jej wymiany jest skomplikowany, wymaga posiadania specjalistycznej wiedzy, odpowiedniego zaplecza serwisowego i umiejętności. Bez odpowiedniego sprzętu, w warunkach domowych nie ma możliwości, aby przeprowadzić go poprawnie i efektywnie. Decydując się na skorzystanie z usług serwisu nowaszybka24.pl, klienci mają gwarancję, że wymiana szybki i w urządzeniu Samsung zostanie przeprowadzona w pełni profesjonalnie, wyświetlacz pozostanie oryginalny, a cena będzie dużo niższa niż w przypadku wymiany całego modułu wyświetlacza.

Ile się czeka na wymianę zbitej szybki w Samsung?

Większość napraw dotyczących wymiany zbitej szybki wykonujemy od ręki w naszym serwisie na ul. Raszyńskiej 21/1. W pełni wyposażone zaplecze magazynowe, jakim dysponujemy, oraz dostępność części bez konieczności oczekiwania na ich dostawę, daje gwarancję ekspresowego wykonania zleceń. Osoby korzystające z naprawy wysyłkowej mają gwarancję, że ich telefon zostanie naprawiony i przygotowany do odesłania niezwłocznie po fizycznym otrzymaniu urządzenia do naszego serwisu, a cała naprawa nie potrwa dłużej niż 2-3 dni robocze.

5 powodów dla których klienci nas wybierają

Ekspresowa naprawa

Proste naprawy wykonujemy od ręki. Większość napraw realizujemy w ciągu jednego dnia.

90-dniowa gwarancja

Na części zamienne oraz realizowaną przez nas usługę serwisową udzielamy 90-dniowej gwarancji.

Sprzęt zastępczy

Na czas naprawy w naszym serwisie otrzymasz od nas sprzęt zastępczy, aby pozostać w kontakcie ze światem.

Bezpieczne dane

Twoje dane nie zostaną skasowane podczas naprawy. Są one wyłącznie Twoje i pozostają całkowicie prywatne.

Darmowa diagnoza

Jeśli zaakceptujesz koszty naprawy nie płacisz za diagnozę. W innym przypadku koszt diagnozy to 60 zł.

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności