Wymiana głośnika rozmów iPhone

Szybkie naprawy, oryginalne części oraz bezpłatna diagnoza.

Wymiana głośnika rozmów iPhone

Głośnik rozmów w iphone

iPhone ma trzy mikrofony. Po stronie ekranu — na górze pozwala usłyszeć rozmówcę, na dole pozwala rozmówcy usłyszeć cię. Mikrofon umieszczony pod kamerą z tyłu iPhone służy do nagrywania wideo z dźwiękiem. Jeśli inne osoby nie słyszą Cię, Twój iPhone nie może przetworzyć Twoich żądań, a to oznacza, że jeden z mikrofonów może działać nieprawidłowo.

Może to również powodować problemy, jeśli spróbujesz odtworzyć nagrany dźwięk lub zmienić źródła dźwięku podczas połączenia.

Uszkodzony głośnik rozmów w iPhone – co robić?

Jeśli nie słyszysz wyraźnie czyjegoś głosu, słyszysz trzaski, szumy lub masz problemy z jakością dźwięku. By sprawdzić, czy głośnik rozmów jest uszkodzony, powinieneś wykonać prostą diagnostykę. Jeśli urządzenie jest wyposażone w przełącznik Dzwonek/Cisza, przesuń przełącznik do przodu — w kierunku wyświetlacza urządzenia — tak, aby kolor pomarańczowy się nie wyświetlał. Możesz także wykorzystać Centrum sterowania iPhone, aby upewnić się, że tryb cichy jest wyłączony.

Możesz spróbować samodzielnie oczyścić otwór mikrofonu iPhone -- sprawdź otwór głośnika, aby zobaczyć, czy jest zablokowany lub brudny. Jeśli słyszysz dźwięk, spróbuj nawiązać połączenie za pomocą iPhone'a i włącz zestaw głośnomówiący. Jeśli nadal nie słyszysz rozmówcy, przyczyną może być Twoja sieć, zły odbiór, lub uszkodzenie mikrofonu iPhone.

W tej sytuacji najlepiej powierzyć telefon w ręce naszych serwisantów — zgłoś się do naszego serwisu NowaSzybka24.pl.

Czy można wymienić głośnik rozmów w iPhone?

Głośnik rozmów jest kluczowym elementem telefonu, dlatego gdy jest niesprawny, możesz go wymienić na nowy. Do naprawy niezbędne są profesjonalne narzędzia, którymi dysponujemy w naszym serwisie NowaSzybka24.pl lub bezpośrednio na ulicy Raszyńskiej 21/1 w Warszawie. Dzięki naprawie w serwisie NowaSzybka24.pl masz pewność, że Twój iPhone będzie funkcjonował dokładnie tak, jak przed naprawą.

Ile się czeka na wymianę głośnika rozmów w iPhone?

Czas potrzebny na wymianę głośnika rozmów w iPhone nie jest długi. Większość napraw wykonujemy od ręki, w niektórych przypadkach czas może ulec wydłużeniu i wynieść średnio od dwóch do czterech godzin roboczych po bezpośrednim dostarczeniu telefonu do naszego serwisu mieszczącego się w Warszawie na ul. Raszyńskiej 21/1. W pełni wyposażone zaplecze magazynowe, jakim dysponujemy, oraz dostępność oryginalnych części bez konieczności oczekiwania na ich dostawę, daje gwarancję ekspresowego wykonania zleceń.

Osoby korzystające z naprawy wysyłkowej mają pewność, że ich telefon zostanie naprawiony i przygotowany do odesłania niezwłocznie po fizycznym otrzymaniu urządzenia do naszego serwisu, a cała naprawa nie potrwa dłużej niż 2-3 dni robocze.

5 powodów dla których klienci nas wybierają

Ekspresowa naprawa

Proste naprawy wykonujemy od ręki. Większość napraw realizujemy w ciągu jednego dnia.

90-dniowa gwarancja

Na części zamienne oraz realizowaną przez nas usługę serwisową udzielamy 90-dniowej gwarancji.

Sprzęt zastępczy

Na czas naprawy w naszym serwisie otrzymasz od nas sprzęt zastępczy, aby pozostać w kontakcie ze światem.

Bezpieczne dane

Twoje dane nie zostaną skasowane podczas naprawy. Są one wyłącznie Twoje i pozostają całkowicie prywatne.

Darmowa diagnoza

Jeśli zaakceptujesz koszty naprawy nie płacisz za diagnozę. W innym przypadku koszt diagnozy to 60 zł.

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności