Wymiana tylnej klapki baterii Xiaomi

Szybkie naprawy, oryginalne części oraz bezpłatna diagnoza.

Wymiana tylnej klapki baterii Xiaom

Wymiana tylnej klapki w telefonie Xiaomi

Obecnie, gdy większość nowych telefonów ma tzw. szklane plecki, jest bardzo prawdopodobne, że podczas uderzenia mogą się uszkodzić tak samo, jak przedni ekran.
Usterka jest przede wszystkim defektem wizualnym, ponieważ nie wpływa znacząco na działanie telefonu. Stłuczenie tylnej klapki skutkuje utratą szczelności telefonu, co w konsekwencji może doprowadzić do uszkodzenia elementów znajdujących się w jego wnętrzu. Z tego powodu uszkodzone plecy powinno się wymienić jak najszybciej.

W naszym serwisie zrobimy to praktycznie od ręki.

Dzięki usłudze wymiany tylnej klapki w nowaszybka24.pl masz pewność, że Twój telefon pozostanie odporny na wilgoć i kurz, a jego wygląd znowu będzie idealny.

Nieumiejętne przeprowadzenie procesu wymiany tylnej szyby może doprowadzić do uszkodzenia elementów znajdujących się bezpośrednio pod nią.  Dlatego zalecamy przeprowadzenie wymiany w naszym profesjonalnym serwisie. W nowaszybka24.pl wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt i technologię gwarantującą bezpieczeństwo wymiany, idealne dopasowanie i szczelność urządzenia po naprawie.

Zepsuta tylna klapka w Xiaomi - co robić?

Jeżeli Twój telefon Xiaomi uległ nieszczęśliwemu wypadkowi i zbiła się w nim tylna szybka warto zastanowić się nad jej wymianą. Dzięki naprawie telefon pozostanie odporny na zachlapania, a delikatne elementy w jego wnętrzu zostaną należycie zabezpieczone.

W tym wypadku najlepiej skorzystać z usług profesjonalnego serwisu wyspecjalizowanego w tego typu naprawach, jakim jest NowaSzybka24.pl. Działamy na rynku 20 lat. Możesz mieć pewność, że tylnia klapka w twoim telefonie będzie wymieniona profesjonalnie z użyciem dobrej jakości części. 

Czy można obudowę w Xiaomi?

Oczywiście da się przeprowadzić proces wymiany klapki w telefonie Xiaomi. Wymagana do tego jest odpowiednia wiedza oraz profesjonalnie przygotowane zaplecze serwisowe, jakim dysponuje NowaSzybka24.pl.

Samodzielna wymiana szybki w modelu Xiaomi może zakończyć się uszkodzeniem jednego z elementów telefonu i sprawić, że powstała usterka będzie miała nieodwracalne skutki dla Twojego telefonu. Dlatego zalecamy przeprowadzenie naprawy w serwisie posiadającym odpowiednią wiedzę i narzędzia do jej sprawnej realizacji.

Ile się czeka na wymianę tylnej klapki baterii Xiaomi?

Czas potrzebny na wymianę tylnej klapki w modelu Xiaomi w głównej mierze zależy od modelu telefonu wymagającego naprawy. Większość napraw wykonujemy od ręki, w niektórych przypadkach czas może ulec wydłużeniu i wynieść średnio od dwóch do czterech godzin roboczych po bezpośrednim dostarczeniu telefonu do naszego serwisu mieszczącego się w Warszawie na ul. Raszyńskiej 21/1. W pełni wyposażone zaplecze magazynowe, jakim dysponujemy, oraz dostępność najwyższej jakości części bez konieczności oczekiwania na ich dostawę, daje gwarancję ekspresowego wykonania zleceń.

Osoby korzystające z naprawy wysyłkowej mają pewność, że ich telefon zostanie naprawiony i przygotowany do odesłania niezwłocznie po fizycznym otrzymaniu urządzenia do naszego serwisu, a cała naprawa nie potrwa dłużej niż 2-3 dni robocze. 

5 powodów dla których klienci nas wybierają

Ekspresowa naprawa

Proste naprawy wykonujemy od ręki. Większość napraw realizujemy w ciągu jednego dnia.

90-dniowa gwarancja

Na części zamienne oraz realizowaną przez nas usługę serwisową udzielamy 90-dniowej gwarancji.

Sprzęt zastępczy

Na czas naprawy w naszym serwisie otrzymasz od nas sprzęt zastępczy, aby pozostać w kontakcie ze światem.

Bezpieczne dane

Twoje dane nie zostaną skasowane podczas naprawy. Są one wyłącznie Twoje i pozostają całkowicie prywatne.

Darmowa diagnoza

Jeśli zaakceptujesz koszty naprawy nie płacisz za diagnozę. W innym przypadku koszt diagnozy to 60 zł.

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności