Wymiana tylnej klapki iPhone

Szybkie naprawy, oryginalne części oraz bezpłatna diagnoza.

Wymiana tylnej klapki iPhone

Wymiana klapki w telefonie w iphone

Wymiana tylnej klapki iPhone w nowych modelach jest dosyć skomplikowana i wymaga doświadczenia ze strony osoby podejmującej się tego zadania. Proces polega na odseparowaniu uszkodzonego szkła od całego korpusu. Musimy przy tym uważać aby nie uszkodzić delikatnych elementów znajdujących się pod obudową w tym wypadku jest to antena do ładowania indukcyjnego jak również szybka pokrywająca tylną kamerę.

Gwarancją bezpiecznego przeprowadzenia tego procesu jest użycie przez nasz serwis specjalistycznego lasera, który milimetr po milimetrze usuwa uszkodzone części rozbitej obudowy, nie naruszając przy tym struktury innych elementów.

W starszych modelach iPhona firma Apple zastosowała klapki aluminiowe połączone w jeden element z korpusem telefonu. W tym wypadku wymieniamy całą obudowę, która bezpośrednio przylega do krawędzi wyświetlacza. 

Zepsuta obudowa w iPhone – co robić?

Jeżeli Twój iPhone uległ nieszczęśliwemu wypadkowi i zbiła się w nim tylna szybka warto zastanowić się nad jej wymianą. Dzięki naprawie telefon pozostanie odporny na zachlapania, a delikatne elementy w jego wnętrzu zostaną należycie zabezpieczone.

W tym wypadku najlepiej skorzystać z usług profesjonalnego serwisu wyspecjalizowanego w tego typu naprawach, jakim jest NowaSzybka24.pl. Działamy na rynku 20 lat — możesz nam zaufać.

Czy można wymienić tylną szybkę w iPhone?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta. Oczywiście da się przeprowadzić proces wymiany klapki w iPhone. Wymagana do tego jest odpowiednia wiedza i profesjonalnie przygotowane zaplecze serwisowe, jakim dysponuje NowaSzybka24.pl.

Samodzielna wymiana szybki w iPhone może zakończyć się uszkodzeniem jednego z elementów telefonu i sprawić, że powstała usterka będzie miała nieodwracalne skutki dla Twojego telefonu. Dlatego zalecamy przeprowadzenie naprawy w serwisie posiadającym odpowiednią wiedzę i narzędzia do jej sprawnej realizacji.

Ile się czeka na wymianę obudowy w iPhone?

Czas potrzebny na wymianę tylnej klapki w głównej mierze zależy od modelu iPhone wymagającego naprawy. Wynosi on średnio od dwóch do czterech godzin roboczych po bezpośrednim dostarczeniu telefonu do naszego serwisu mieszczącego się w Warszawie na ul. Raszyńskiej 21/1.

W pełni wyposażone zaplecze magazynowe, jakim dysponujemy, oraz dostępność najwyższej jakości części bez konieczności oczekiwania na ich dostawę, daje gwarancję ekspresowego wykonania zleceń. Osoby korzystające z naprawy wysyłkowej mają pewność, że ich telefon zostanie naprawiony i przygotowany do odesłania niezwłocznie po fizycznym otrzymaniu urządzenia do naszego serwisu, a cała naprawa nie potrwa dłużej niż 2-3 dni robocze.

5 powodów dla których klienci nas wybierają

Ekspresowa naprawa

Proste naprawy wykonujemy od ręki. Większość napraw realizujemy w ciągu jednego dnia.

90-dniowa gwarancja

Na części zamienne oraz realizowaną przez nas usługę serwisową udzielamy 90-dniowej gwarancji.

Sprzęt zastępczy

Na czas naprawy w naszym serwisie otrzymasz od nas sprzęt zastępczy, aby pozostać w kontakcie ze światem.

Bezpieczne dane

Twoje dane nie zostaną skasowane podczas naprawy. Są one wyłącznie Twoje i pozostają całkowicie prywatne.

Darmowa diagnoza

Jeśli zaakceptujesz koszty naprawy nie płacisz za diagnozę. W innym przypadku koszt diagnozy to 60 zł.

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności