Czyszczenie po zalaniu iPhone

Szybkie naprawy, oryginalne części oraz bezpłatna diagnoza.

Czyszczenie po zalaniu iPhone

Zalanie w iphone

Praktycznie każdy z nas korzysta obecnie ze smartfona. Jedną z najniebezpieczniejszych rzeczy, jakie trwale mogą uszkodzić naszego iPhona jest przypadkowe zanurzenie go w wodzie.

Zdarza się,  że telefon wpadnie nam do zlewu, włożymy go przez przypadek do pralki lub użyjemy podczas padającego deszczu. W takim wypadku istnieje duże prawdopodobieństwo, że nasz smartfon zostanie trwale uszkodzony. Zalanie może spowodować wewnętrzne uszkodzenie płyty głównej, awarię wyświetlacza i ekranu dotykowego jak również innych elementów w jego wnętrzu.

Aby zminimalizować ryzyko powstania nieodwracalnych na skutek działania cieczy należy jak najszybciej udać się z telefonem do profesjonalnego serwisu, jakim jest NowaSzybka24.pl celem poddania go procesowi kompleksowego czyszczenia.

Zalany telefon – co robić?

Gdy telefon przez przypadek będzie miał kontak z wodą, przede wszystkim natychmiast wyjmij telefon z wody. Im dłużej Twój telefon pozostaje zanurzony, tym większa szansa na zwarcie. Następnie wyłącz telefon, im szybciej wyłączysz iPhone, tym większe będą szanse na jego uratowanie. Wyjmij tackę na kartę SIM. Usuń nadmiar wilgoci chłonną ściereczką. Pamiętaj, aby usunąć wilgoć z portu ładowania, klawiszy głośności, gniazda słuchawkowego i wszelkich innych szczelin. Po osuszeniu iPhone odczekaj co najmniej 48 godzin.
Jeśli masz wątpliwości czy Twój iPhone jest całkowicie wysuszony, skontaktuj się z naszym serwisem. Dzięki naprawie w serwisie NowaSzybka24.pl jest wysoce prawdopodobne, że Twój iPhone będzie funkcjonował dokładnie jak przed zalaniem.

Czy czyszczenie iPhone po zalaniu się opłaca?

Zalanie w iPhone z pewnością jest bardzo groźnie dla delikatnych części elektronicznych Twojego urządzenia. Jeżeli masz odpowiednią wiedzę i umiejętności możesz to zrobić w domu. Dotyczy to jednak starszych modeli z gamy produktów Apple. Konstrukcja nowych modeli iPhone sprawia, że do ich naprawy potrzebna jest specjalistyczna wiedza, doświadczenie i profesjonalne zaplecze serwisowe. Dlatego naprawę telefonu iPhone po zalaniu najlepiej zlecić firmie, która specjalizuje się w naprawach urządzeń spod znaku Apple, czyli serwisowi NowaSzybka24.pl.

Ile się czeka na naprawę po zalaniu telefonu iPhone?

Czas potrzebny na wysuszenie i naprawę telefonu Apple iPhone w głównej mierze zależy od modelu telefonu wymagającego naprawy i stanu po zalaniu. Większość napraw wykonujemy od ręki, w niektórych przypadkach czas może ulec wydłużeniu i wynieść średnio od dwóch do czterech godzin roboczych po bezpośrednim dostarczeniu telefonu do naszego serwisu mieszczącego się w Warszawie na ul. Raszyńskiej 21/1. W pełni wyposażone zaplecze magazynowe, jakim dysponujemy, oraz dostępność oryginalnych części bez konieczności oczekiwania na ich dostawę, daje gwarancję ekspresowego wykonania zleceń.

Osoby korzystające z naprawy wysyłkowej mają pewność, że ich telefon zostanie naprawiony i przygotowany do odesłania niezwłocznie po fizycznym otrzymaniu urządzenia do naszego serwisu, a cała naprawa nie potrwa dłużej niż 2-3 dni robocze.

5 powodów dla których klienci nas wybierają

Ekspresowa naprawa

Proste naprawy wykonujemy od ręki. Większość napraw realizujemy w ciągu jednego dnia.

90-dniowa gwarancja

Na części zamienne oraz realizowaną przez nas usługę serwisową udzielamy 90-dniowej gwarancji.

Sprzęt zastępczy

Na czas naprawy w naszym serwisie otrzymasz od nas sprzęt zastępczy, aby pozostać w kontakcie ze światem.

Bezpieczne dane

Twoje dane nie zostaną skasowane podczas naprawy. Są one wyłącznie Twoje i pozostają całkowicie prywatne.

Darmowa diagnoza

Jeśli zaakceptujesz koszty naprawy nie płacisz za diagnozę. W innym przypadku koszt diagnozy to 60 zł.

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności