Naprawa gniazda ładowania Huawei

Szybkie naprawy, oryginalne części oraz bezpłatna diagnoza.

Naprawa gniazda ładowania Huawei

Naprawa gniazda ładowania w telefonie Huawei

Usterka polegająca na problemie z ładowaniem w telefonie marki Huawei występuje dość często i może pojawić się w najmniej nieoczekiwanym momencie. Spowodowana może być nieprawidłową pracą przewodu od zasilania lub fizycznym uszkodzeniem samego złącza ładowania w telefonie Huawei.

O ile zakup nowego kabla nie stanowi żadnego problemu, to naprawa gniazda ładowania wymaga fachowej wiedzy i odpowiedniego zaplecza serwisowego jakim dysponujemy. Usługa wymiany polega na precyzyjnym wymontowaniu uszkodzonej części, a następnie zamontowaniu nowego oryginalnego elementu zgodnie z normami i zasadami narzuconymi przez producenta urządzenia w tym wypadku firmę Huawei.

Dzięki naprawie w serwisie NowaSzybka24.pl masz pewność, że Twój telefon będzie funkcjonował dokładnie jak przed powstaniem uszkodzenia.

Uszkodzony port ładowania w Huawei - co robić?

Z biegiem czasu kłaczki i inne zanieczyszczenia mogą dostać się do portu ładowania i uniemożliwić połączenie styków z kablem ładującym, zwłaszcza jeśli nosisz Huawei w kieszeni lub torebce. Wykonaj poniższe czynności, aby je usunąć:

1. Wyłącz telefon i odłącz ładowarkę
2. Spróbuj wdmuchnąć sprężone powietrze do portu celem usunięcia kurzu lub brudu, a później sprawdź, czy twój telefon zaczął się poprawnie ładować
3. Jeśli sprężone powietrze nie zadziała spróbuj usunąć zabrudzenia wykałaczką, pamiętając o tym, aby nie uszkodzić styków

Jeżeli te czynności nie przyniosły pożądanego efektu i telefon marki Huawei dalej ma problemy z ładowaniem, zalecamy udanie się do profesjonalnego serwisu urządzeń Samsung, jakim jest NowaSzybka24.pl i skorzystanie z ekspresowej wymiany uszkodzonego gniazda ładowania na nowe w pełni oryginalne.

Czy można wymienić gniazdo ładowania w Huawei?

Zepsuty port ładowania w telefonie Huawei z pewnością można naprawić. Jeżeli masz odpowiednią wiedzę i umiejętności możesz to zrobić w domu. Dotyczy to jednak starszych modeli z gamy produktów Huawei. Konstrukcja nowych modeli Huawei sprawia, że do ich naprawy potrzebna jest specjalistyczna wiedza, doświadczenie i profesjonalne zaplecze serwisowe. Dlatego wymianę gniazda ładowania najlepiej zlecić firmie która specjalizuje się w naprawach urządzeń spod marki Huawei.

Ile się czeka na naprawdę gniazda ładowania Huawei?

Czas potrzebny na wymianę złącza ładowania w telefonie Huawei w głównej mierze zależy od modelu telefonu wymagającego naprawy. Większość napraw wykonujemy od ręki, w niektórych przypadkach czas może ulec wydłużeniu i wynieść średnio od dwóch do czterech godzin roboczych po bezpośrednim dostarczeniu telefonu do naszego serwisu mieszczącego się w Warszawie na ul. Raszyńskiej 21/1. W pełni wyposażone zaplecze magazynowe, jakim dysponujemy, oraz dostępność oryginalych części bez konieczności oczekiwania na ich dostawę, daje gwarancję ekspresowego wykonania zleceń.

Osoby korzystające z naprawy wysyłkowej mają pewność, że ich telefon zostanie naprawiony i przygotowany do odesłania niezwłocznie po fizycznym otrzymaniu urządzenia do naszego serwisu, a cała naprawa nie potrwa dłużej niż 2-3 dni robocze.

5 powodów dla których klienci nas wybierają

Ekspresowa naprawa

Proste naprawy wykonujemy od ręki. Większość napraw realizujemy w ciągu jednego dnia.

90-dniowa gwarancja

Na części zamienne oraz realizowaną przez nas usługę serwisową udzielamy 90-dniowej gwarancji.

Sprzęt zastępczy

Na czas naprawy w naszym serwisie otrzymasz od nas sprzęt zastępczy, aby pozostać w kontakcie ze światem.

Bezpieczne dane

Twoje dane nie zostaną skasowane podczas naprawy. Są one wyłącznie Twoje i pozostają całkowicie prywatne.

Darmowa diagnoza

Jeśli zaakceptujesz koszty naprawy nie płacisz za diagnozę. W innym przypadku koszt diagnozy to 60 zł.

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności