Wymiana baterii w iPhone

Szybkie naprawy, oryginalne części oraz bezpłatna diagnoza.

Wymiana baterii w iPhone

Wymiana baterii w iPhone w serwisie Nowaszybka24

Na przestrzeni lat wymiana baterii w iPhone stała się coraz bardziej skomplikowana, a spowodowane jest to rozwijającą się technologią która nakazuje, aby telefony stawały się coraz cieńsze i smuklejsze.

Konsekwencją tego jest wbudowanie baterii w telefon, co uniemożliwia samodzielną jej wymianę jak kiedyś, gdy wypinaliśmy pokrywę baterii i wymienialiśmy akumulator poprzez wyjęcie starej i włożenie nowej.

Te czasy przeszły już do historii, a samodzielna wymiana baterii w nowych telefonach Iphone  zazwyczaj jest niemożliwa, a zależy od posiadanego modelu i jego budowy. Wymiana baterii w iPhone w naszym serwisie to dobry wybór. Sprawdź nas.

Kiedy bateria w iPhone wymaga wymiany na nową?

Trudno jest znaleźć jednoznaczną odpowiedź na to pytanie, jednak postaramy się przybliżyć tę kwestię w kilku punktach. Jakie są objawy zużycia lub uszkodzenia akumulatora w iPhone?

  • krótszy od pierwotnego czas pracy urządzenia po jednym pełnym naładowaniu.
  • spowolnienie działania telefonu
  • krótszy czas ładowania telefonu do 100%
  • szybki spadek energii

Dodatkowo urządzenia firmy Apple iPhone mają możliwość fizycznego sprawdzenia kondycji baterii w menu telefonu. Jeżeli kondycja zbliża się do 80% jest to znak, że należy zastanowić się nad jej wymianą. Spadek poniżej tej wartości sprawi, że telefon wyświetli nam komunikat „serwis” który jednoznacznie informuje użytkownika o konieczności jej wymiany.

Czy wymiana baterii w iPhone się opłaca?

Wymiana baterii w Iphone zdecydowanie się opłaca. Koszt wymiany na nową baterię to wydatek około kilkunastu procent wartości nowego sprzętu. Wymiana zużytej baterii w Iphone pozwala na przywrócenie pełnej mobilności i stabilności pracy naszego urządzenia.

Ile się czeka na wymianę baterii w iPhone?

Większość napraw wykonujemy od ręki w naszym serwisie na ul. Raszyńskiej 21/1. W pełni wyposażone zaplecze magazynowe, jakim dysponujemy, oraz dostępność części bez konieczności oczekiwania na ich dostawę, daje gwarancję ekspresowego wykonania zleceń. Osoby korzystające z naprawy wysyłkowej mają gwarancję, że ich telefon zostanie naprawiony i przygotowany do odesłania niezwłocznie po fizycznym otrzymaniu urządzenia do naszego serwisu, a cała naprawa nie potrwa dłużej niż 2-3 dni robocze.

5 powodów dla których klienci nas wybierają

Ekspresowa naprawa

Proste naprawy wykonujemy od ręki. Większość napraw realizujemy w ciągu jednego dnia.

90-dniowa gwarancja

Na części zamienne oraz realizowaną przez nas usługę serwisową udzielamy 90-dniowej gwarancji.

Sprzęt zastępczy

Na czas naprawy w naszym serwisie otrzymasz od nas sprzęt zastępczy, aby pozostać w kontakcie ze światem.

Bezpieczne dane

Twoje dane nie zostaną skasowane podczas naprawy. Są one wyłącznie Twoje i pozostają całkowicie prywatne.

Darmowa diagnoza

Jeśli zaakceptujesz koszty naprawy nie płacisz za diagnozę. W innym przypadku koszt diagnozy to 60 zł.

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności