Skup telefonów nowych i używanych Warszawa

Skupujemy takie marki jak iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei, HTC i wiele innych.

Skup telefonów Warszawa

Skup telefonów Warszawa

Firma Nowaszybka24 to nie tylko profesjonalny serwis smartfonów, czy też starszych modeli komórek. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży telekomunikacyjnej oraz IT służymy również kompleksową pomocą w ramach prowadzonego przez nas skupu telefonów i tabletów. Ponad 10-letnia działalność sprawiła, że doskonale znamy Państwa potrzeby i oczekiwania. Możecie być więc pewni, że „GSM for you” zaoferuje Wam bardzo korzystne warunki kupna/sprzedaży.

Drogi Kliencie, jeżeli posiadasz telefon nowy lub używany i chcesz go sprzedać lub wymienić na inny model, zapraszamy do naszego sklepu, który mieści się w podziemiach Dworca Centralnego w Warszawie. Chcąc zapewnić naszym Klientom pewność dokonania właściwej decyzji w każdym momencie służymy doświadczeniem, pomocą i praktycznymi poradami.

Skup telefonów Warszawa w Nowaszybka24 to dobry wybór.

Jakie urządzenia skupujemy?

Praktycznie wszystkie :)

Skup telefonów nowych

Wiemy, jak jest – świeżo nabyty model smartfona może się nagle okazać niedostosowany do Twojego stylu życia, nawet jeśli jest to produkt jednej z wiodących na tym rynku marek. Każdy z nas ma inne przyzwyczajenia i wymagania względem sprzętu elektronicznego, a liczba dostępnych na rynku rozwiązań sprawia, że nasze oczekiwania ciągle rosną. Nietrafiony prezent lub nabytek można dziś na szczęście w miarę szybko spieniężyć na kilka różnych sposobów.

Skup telefonów nowych za gotówkę

Jeśli żaden z Twoich znajomych nie jest zainteresowany odkupieniem od Ciebie przedmiotu, możesz zrobić to na własną rękę - polegając na przykład na pośrednictwie doświadczonej w tym temacie firmy. Działamy na rynku już od ponad 10 lat, dlatego dokładnie wiemy, jak sprostać wymaganiom naszych klientów.

Skupowane przez nas nowe aparaty muszą spełniać kilka warunków:

pochodzić z legalnego źródła,
posiadać dołączony dowód zakupu,
muszą być fabrycznie nowe, czyli zafoliowane lub zaplombowane i uzupełnione o komplet nieużywanych, zapakowanych akcesoriów.
Przyjmujemy telefony marki Apple z otwartym pudełkiem za kwotę pomniejszoną o 100 zł. Wszystkie modele wymieniamy za gotówkę w naszych stacjonarnych sklepach w Warszawie.

Ile dostanę za skup nowego telefonu?

Na naszej stronie internetowej znajdziesz aktualny cennik dla wyszczególnionych modeli najważniejszych na rynku marek: Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi, HTC... i wielu innych. W przypadku firmy Apple przyjmujemy również nowe iPady i iWatche, których ceny podajemy telefonicznie. Wszystkie te informacje pozwolą Ci oszacować wartość posiadanego przez Ciebie sprzętu elektronicznego i uniknąć zaskoczenia podczas wyceny. Pamiętaj jednak, że podane kwoty są orientacyjne – aby otrzymać wiążącą ofertę, najlepiej przyjść na spotkanie w naszej warszawskiej placówce.

Z naszej strony szczególnie zachęcamy do wymiany niechcianego modelu telefonu na jeden z dostępnych w naszej ofercie smartfonów. Współpracujemy także z przedstawicielami branży telekomunikacyjnej, dla których ceny ustalane są indywidualnie.

Skup telefonów używanych

Dla współczesnego człowieka smartfon to okno na świat, które umożliwia wykonywanie wielu różnych operacji w dowolnym miejscu i o dowolnym czasie. Telefony nowej generacji posiadają funkcje, o których kiedyś nawet nam się nie śniło - pod względem mocy i jakości potrafią przewyższać nawet niektóre komputery i aparaty fotograficzne.

Nowe modele pojawiają się na rynku w galopującym tempie, kusząc wbudowanymi aplikacjami o coraz wyższym poziomie zaawansowania. Wszystko to sprawia, że kupując nowy smartfon, nasz używany telefon komórkowy jest jeszcze często w zupełnie dobrej formie.

Co zrobić z używanym smartfonem?

To pytanie zadaje sobie wiele osób, które właśnie weszły w posiadanie nowego iPhone’a, samsunga czy huaweia. Szkoda, żeby Twój poprzedni smartfon kurzył się w szufladzie, jeśli jest ciągle dobrej kondycji i zachowuje kompatybilność z większością sprzętu elektronicznego. Mógłbyś co prawda wystawić używany egzemplarz na aukcji internetowej, ale dzięki takim firmom jak nasza spieniężysz stary model w dużo łatwiejszy i bezpieczniejszy sposób.

Jak przebiega skup telefonów używanych?

Skupujemy takie marki jak iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei, HTC i wiele innych. Nie jest to zbyt skomplikowany proces – wystarczy przynieść używany telefon do jednego z naszych stacjonarnych sklepów w Warszawie. Zanim jeszcze oddasz aparat do skupu, upewnij się, że jest on sprawny i odczyszczony; poinformuj naszego pracownika o wszystkich znanych Ci usterkach. W trakcie Twojej wizyty dokonamy wyceny posiadanego przez Ciebie modelu. Jeśli zaproponowane przez nas warunki będą Ci odpowiadały, odkupimy od Ciebie smartfon i sami zajmiemy się szukaniem nowego nabywcy.

Nie zapominaj, że u nas możesz też dokonać wymiany telefonu na inny!

Dodatkowe usługi Nowaszybka24

Oprócz całych smartfonów chętnie przejmiemy również uszkodzony wyświetlacz firmy Samsung. Jedyny warunek transakcji to stuprocentowa sprawność ekranu dotykowego – uszkodzona może być jedynie zewnętrzna szyba.

Skup telefonów Warszawa - Skontaktuj się z nami — otrzymasz korzystną cenę.

GSM for you, Raszyńska
ul. Raszyńska 21 lok. 1, 02-033 Warszawa
Poniedziałek–piątek: 9.00-18.00
Sobota: 10.00-15.00

Galeria pod Rondem Czterdziestolatka
Warszawskie Przejścia Podziemne, Al. Jerozolimskie 54, róg Jana Pawła II, pod Rondem Czterdziestolatka, pawilon 42
Poniedziałek–piątek 10.00-19.00
Sobota 10.00-15.00

Skupujemy uszkodzone wyświetlacze firmy Samsung.

Warunek: wyświetlacz i dotyk muszą być oryginalne i w 100% sprawne (uszkodzona może być tylko zewnętrzna szyba).

5 powodów dla których klienci nas wybierają

Ekspresowa naprawa

Proste naprawy wykonujemy od ręki. Większość napraw realizujemy w ciągu jednego dnia.

90-dniowa gwarancja

Na części zamienne oraz realizowaną przez nas usługę serwisową udzielamy 90-dniowej gwarancji.

Sprzęt zastępczy

Na czas naprawy w naszym serwisie otrzymasz od nas sprzęt zastępczy, aby pozostać w kontakcie ze światem.

Bezpieczne dane

Twoje dane nie zostaną skasowane podczas naprawy. Są one wyłącznie Twoje i pozostają całkowicie prywatne.

Darmowa diagnoza

Jeśli zaakceptujesz koszty naprawy nie płacisz za diagnozę. W innym przypadku koszt diagnozy to 60 zł.

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności