Serwis Apple Watch Warszawa

Szybkie naprawy, oryginalne części oraz bezpłatna diagnoza.

Serwis Apple Watch Warszawa

Apple Watch

Serwis Apple Watch Warszawa to profesjonalny serwis napraw. Apple Watch to smartwatch, czyli inteligentny zegarek do noszenia na ręku, który umożliwia użytkownikom wykonywanie różnych zadań, w tym wykonywanie połączeń telefonicznych, wysyłanie wiadomości tekstowych i czytanie e-maili.

Aby działać, Apple Watch musi być podłączony do iPhone z systemem iOS 8.2 lub nowszym i znajdować się w zasięgu około 10 metrów. Oprócz korzystania z połączenia Bluetooth zegarek może również łączyć się z iPhone, jeśli znajduje się w tej samej sieci Wi-Fi. Aplikacja Apple Watch na iPhone pozwala użytkownikom zmieniać ustawienia, zmieniać kolejność aplikacji, wybierać powiadomienia i pobierać nowe aplikacje z iPhone. Interfejs Apple Watch został zaprojektowany specjalnie dla nadgarstka, a nawigacja polega na przesuwaniu i stukaniu. Cyfrowa korona to fizyczne pokrętło nawigacyjne umieszczone z boku zegarka, które powiększa zawartość, przewija i wprowadza dane.

Zegarki Apple Watch

Starsze modele zegarków Apple Watch dostępne są w dwóch rozmiarach koperty, 38 mm lub 42 mm, nowsze 40mm, 41mm, 44mm i 45mm. Wszystkie wyposażone są w wysokiej jakości wyświetlacze typu OLED z wbudowanym czujnikiem światła otoczenia, który zwalcza odblaski. Bateria zegarka Apple Watch działa 18 godzin podczas ogólnego użytkowania lub 72 godziny w trybie Power Reserve, który wyłącza wszystko poza zegarem. Okrągła ładowarka magnetyczna zatrzaskuje się na spodzie tarczy zegarka i używa kabla USB do podłączenia do tej samej ładowarki, co iPhone.

Najczęściej występujące usterki w Apple Watch

Najczęściej występującymi usterkami są: zbita szybka, wymiana wyświetlacza, wymiana baterii, wymiana gniazda ładowania, przyciski on/off i koronka czy czyszczenie po zalaniu. Wszystkie te usterki, dzięki wyspecjalizowanym narzędziom, jakie posiada nasz serwis Nowaszybka24.pl, jesteśmy w stanie w krótkim czasie naprawić. Jeśli masz problem z Twoim Apple Watch, skontaktuj się z naszym serwisem NowaSzybka24.pl mieszczącym się na ulicy Raszyńskiej 21/1 w Warszawie. Dzięki naprawie w serwisie NowaSzybka24.pl masz pewność, że Twój smartwatch będzie funkcjonował dokładnie tak, jak przed naprawą.

Ile się czeka na naprawę Apple Watch?

Czas potrzebny na naprawę Apple Watch w głównej mierze zależy od modelu zegarka wymagającego naprawy. Większość napraw wykonujemy w ciągu jednego dnia roboczego, w niektórych przypadkach czas może ulec wydłużeniu i wynieść średnio od dwóch do czterech dni roboczych po bezpośrednim dostarczeniu smartwatcha do naszego serwisu mieszczącego się w Warszawie na ul. Raszyńskiej 21/1. W pełni wyposażone zaplecze magazynowe, jakim dysponujemy, oraz dostępność oryginalnych części bez konieczności oczekiwania na ich dostawę, daje gwarancję ekspresowego wykonania zleceń.

Osoby korzystające z naprawy wysyłkowej mają pewność, że ich telefon zostanie naprawiony i przygotowany do odesłania niezwłocznie po fizycznym otrzymaniu urządzenia do naszego serwisu, a cała naprawa nie potrwa dłużej niż siedem dni roboczych.

Serwis Apple Watch Warszawa w firmie Nowaszybka24 to dobry wybór.

5 powodów dla których klienci nas wybierają

Ekspresowa naprawa

Proste naprawy wykonujemy od ręki. Większość napraw realizujemy w ciągu jednego dnia.

90-dniowa gwarancja

Na części zamienne oraz realizowaną przez nas usługę serwisową udzielamy 90-dniowej gwarancji.

Sprzęt zastępczy

Na czas naprawy w naszym serwisie otrzymasz od nas sprzęt zastępczy, aby pozostać w kontakcie ze światem.

Bezpieczne dane

Twoje dane nie zostaną skasowane podczas naprawy. Są one wyłącznie Twoje i pozostają całkowicie prywatne.

Darmowa diagnoza

Jeśli zaakceptujesz koszty naprawy nie płacisz za diagnozę. W innym przypadku koszt diagnozy to 60 zł.

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności