Wymiana baterii Samsung

Szybkie naprawy, oryginalne części oraz bezpłatna diagnoza.

Wymiana baterii Samsung

Wymiana baterii w modelu Samsung

Na przestrzeni lat wymiana baterii Samsung w telefonie komórkowym stała się coraz bardziej skomplikowana, a spowodowane jest to rozwijającą się technologią, która nakazuje, aby telefony stawały się coraz cieńsze i smuklejsze.

Konsekwencją tego jest wbudowanie baterii w telefon, co uniemożliwia samodzielną jej wymianę jak kiedyś, gdy wypinaliśmy pokrywę baterii i wymienialiśmy akumulator poprzez wyjęcie starej i włożenie nowej.

Te czasy przeszły już do historii, a samodzielna wymiana baterii w nowych telefonach Samsung  zazwyczaj jest niemożliwa, a zależy od posiadanego modelu i jego budowy.

Kiedy bateria w Samsung wymaga wymiany na nową?

Trudno jest znaleźć jednoznaczną odpowiedź na to pytanie, jednak postaramy się krótko wyjaśnić tę kwestię. Jeżeli zauważysz, że telefon marki Samsung rozładowuje się znacznie szybciej od momentu kiedy odebrałeś go nowego ze sklepu lub salonu jest to sygnał o pogarszającej się kondycji baterii. Objawia się to zazwyczaj:

  • krótszym od pierwotnego czasem pracy urządzenia po jednym pełnym naładowaniu
  • spowolnieniem działania telefonu
  • krótszym czasem ładowania telefonu do 100%
  • zauważalnie szybszym spadkiem energii

Jeżeli zdarza ci się ładować baterię w telefonie Samsung częściej niż raz dziennie jest to jasny sygnał, że wymaga ona wymiany na nową i warto wtedy skorzystać z usług profesjonalnego serwisu, jakim jest nowaszybka24.pl.

Czy wymiana baterii w samsung się opłaca?

Wymiana baterii Samsung zdecydowanie się opłaca. Koszt wymiany na nową baterię to wydatek około kilkunastu procent wartości nowego sprzętu. Wymiana zużytej baterii w modelu Samsung pozwala na przywrócenie pełnej mobilności i stabilności pracy naszego urządzenia.

Ile się czeka na wymianę baterii w Samsung?

Większość napraw wykonujemy od ręki w naszym serwisie na ul. Raszyńskiej 21/1. W pełni wyposażone zaplecze magazynowe, jakim dysponujemy, oraz dostępność części bez konieczności oczekiwania na ich dostawę, daje gwarancję ekspresowego wykonania zleceń. Osoby korzystające z naprawy wysyłkowej mają gwarancję, że ich telefon zostanie naprawiony i przygotowany do odesłania niezwłocznie po fizycznym otrzymaniu urządzenia do naszego serwisu, a cała naprawa nie potrwa dłużej niż 2-3 dni robocze.

5 powodów dla których klienci nas wybierają

Ekspresowa naprawa

Proste naprawy wykonujemy od ręki. Większość napraw realizujemy w ciągu jednego dnia.

90-dniowa gwarancja

Na części zamienne oraz realizowaną przez nas usługę serwisową udzielamy 90-dniowej gwarancji.

Sprzęt zastępczy

Na czas naprawy w naszym serwisie otrzymasz od nas sprzęt zastępczy, aby pozostać w kontakcie ze światem.

Bezpieczne dane

Twoje dane nie zostaną skasowane podczas naprawy. Są one wyłącznie Twoje i pozostają całkowicie prywatne.

Darmowa diagnoza

Jeśli zaakceptujesz koszty naprawy nie płacisz za diagnozę. W innym przypadku koszt diagnozy to 60 zł.

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności