Wymiana wyświetlacza w iPhone

Szybkie naprawy, oryginalne części oraz bezpłatna diagnoza.

Wymiana wyświetlacza w iPhone

Nowy wyświetlacz w iphone

Wyświetlacze w smartfonach iPhone i tabletach z roku na rok staja się coraz bardziej wytrzymałe, lecz nie są niestety niezniszczalne. Uszkodzony wyświetlacz w iPhone to cały czas bardzo poważna i częsta usterka w naszych urządzeniach.

Na szczęście jest możliwość wymiany uszkodzonego wyświetlacza w naszym serwisie nowaszybka24.pl praktycznie od ręki. 

Wymieniony moduł spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów i sprawi, że twój iPhone lub tablet odzyska dawny blask. Wymiana wyświetlacza w iPhone w naszym serwisie to dobry wybór.

Jak przebiega proces wymiany wyświetlacza w iPhone?

Naprawa wyświetlacza w iPhone składa się z kilku punktów które postaramy się Państwu teraz przybliżyć i wyjaśnić.

W pierwszym kroku przygotowujemy telefon do wymontowania z niego uszkodzonego wyświetlacza. Odklejamy na ciepło klapkę baterii oraz ją wypinamy. Dotyczy to większości nowych urządzeń iPhone oferowanych na rynku, starsze modele miały możliwość wymiany klapki i baterii bezpośrednio przez użytkownika. W nowych telefonach jest to niemożliwe i potrzebny jest specjalistyczny sprzęt, jakim dysponuje oczywiście nowaszybka24.pl.

Następnie wykręcamy wszystkie śruby oraz wypinamy wszystkie taśmy powiązane z wyświetlaczem i płytą główną. Tak przygotowany wyświetlacz podgrzewamy i odklejamy go od korpusu telefonu do którego został przymocowany. Po wymontowaniu wyświetlacza czyścimy pozostałości starego kleju na korpusie i montujemy nowy. Na przygotowaną wcześniej ramkę zakładamy nowy wyświetlacz uważając, aby nie używać przy tym zbyt dużo siły by nie spowodować jego uszkodzenia.

Następnie spinamy go uchwytami i pozwalamy aby klej połączył nasz nowy wyświetlacz z telefonem. Po upływie kilkudziesięciu minut możemy usunąć zamontowane zaczepy, wyczyścić telefon z nadmiaru kleju i powiadomić klienta o zakończonym procesie naprawy oraz możliwości jego odbioru.

Czy można wymienić wyświetlacz w iPhone?

Tak, uszkodzony wyświetlacz w iPhone w naszym serwisie nowaszybka24.pl możemy wykonać praktycznie od ręki. Usługa zostanie wykonana profesjonalnie a użyte części są oryginalne i w pełni kompatybilne z Twoim urządzeniem.

Masz gwarancję że wymieniony moduł spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów i sprawi że twój iPhone odzyska dawny blask.

Ile się czeka na wymianę wyświetlacza w iPhone?

Większość napraw wykonujemy od ręki w naszym serwisie na ul. Raszyńskiej 21/1. W pełni wyposażone zaplecze magazynowe, jakim dysponujemy, oraz dostępność części bez konieczności oczekiwania na ich dostawę, daje gwarancję ekspresowego wykonania zleceń. Osoby korzystające z naprawy wysyłkowej mają gwarancję, że ich telefon zostanie naprawiony i przygotowany do odesłania niezwłocznie po fizycznym otrzymaniu urządzenia do naszego serwisu, a cała naprawa nie potrwa dłużej niż 2-3 dni robocze.

5 powodów dla których klienci nas wybierają

Ekspresowa naprawa

Proste naprawy wykonujemy od ręki. Większość napraw realizujemy w ciągu jednego dnia.

90-dniowa gwarancja

Na części zamienne oraz realizowaną przez nas usługę serwisową udzielamy 90-dniowej gwarancji.

Sprzęt zastępczy

Na czas naprawy w naszym serwisie otrzymasz od nas sprzęt zastępczy, aby pozostać w kontakcie ze światem.

Bezpieczne dane

Twoje dane nie zostaną skasowane podczas naprawy. Są one wyłącznie Twoje i pozostają całkowicie prywatne.

Darmowa diagnoza

Jeśli zaakceptujesz koszty naprawy nie płacisz za diagnozę. W innym przypadku koszt diagnozy to 60 zł.

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności