Naprawa tylnej kamery iPhone

Szybkie naprawy, oryginalne części oraz bezpłatna diagnoza.

Naprawa tylnej kamery iPhone

Tylna kamera w iphone

Kamera skierowana do tyłu, znana również jako tylna kamera iPhone jest standardowym aparatem w smartfonie. W zależności od modelu iPhone tylna kamera może składać się z jednego lub dwóch oddzielnych modułów: jednego aparatu szerokokątnego i jednego teleobiektywu. Oba moduły są wymieniane jako jedna jednostka.

Jeśli zdjęcia z Twojego telefonu są zamazane, nieostre lub mają inne wady, warto pomyśleć o kilku czynnościach, które pomogą zadbać o tylny aparat w iPhone. Usuń wszelkie etui, akcesoria lub folie, które mogą blokować aparat lub lampę błyskową.

Jeśli aparat lub lampa błyskowa nadal nie działają prawidłowo, skontaktuj się z naszym serwisem NowaSzybka24.pl.

Uszkodzony aparat tylny w iPhone – co robić?

Jeśli zdjęcie jest rozmazane, wyczyść przednią i tylną soczewkę aparatu ściereczką z mikrofibry. Jeśli widzisz brud lub zanieczyszczenia wewnątrz obiektywu, obiektyw aparatu wydaje się źle wyrównany, lub zablokowany, zapraszamy do naszego serwisu NowaSzybka24.pl.

Czy można wymienić tylny aparat w iPhone?

Tylna kamera w iPhone jest elementem konstrukcyjnym, który można wymienić w profesjonalnym serwisie. Aby naprawić tylną kamerę w iPhone, trzeba telefon rozebrać, czyli odkręcić dwie pięciokątne śruby na dolnej krawędzi iPhone, ale otwarcie wyświetlacza iPhone'a naruszy jego wodoszczelność. Do tych czynności niezbędne są profesjonalne narzędzia, którymi dysponujemy w naszym serwisie.

Jeśli masz problem z tylną kamerą w Twoim iPhone, skontaktuj się z naszym serwisem NowaSzybka24.pl lub bezpośrednio na ulicy Raszyńskiej 21/1 w Warszawie. Dzięki naprawie w serwisie NowaSzybka24.pl masz pewność, że Twój iPhone będzie funkcjonował dokładnie tak, jak przed naprawą.

Ile się czeka na wymianę tylnego aparatu w iPhone?

Czas potrzebny na naprawę tylnej kamery telefonu Apple iPhone w głównej mierze zależy od modelu telefonu wymagającego naprawy. Większość napraw wykonujemy od ręki, w niektórych przypadkach czas może ulec wydłużeniu i wynieść średnio od dwóch do czterech godzin roboczych po bezpośrednim dostarczeniu telefonu do naszego serwisu mieszczącego się w Warszawie na ul. Raszyńskiej 21/1. W pełni wyposażone zaplecze magazynowe, jakim dysponujemy, oraz dostępność oryginalnych części bez konieczności oczekiwania na ich dostawę, daje gwarancję ekspresowego wykonania zleceń.

Osoby korzystające z naprawy wysyłkowej mają pewność, że ich telefon zostanie naprawiony i przygotowany do odesłania niezwłocznie po fizycznym otrzymaniu urządzenia do naszego serwisu, a cała naprawa nie potrwa dłużej niż 2-3 dni robocze.

5 powodów dla których klienci nas wybierają

Ekspresowa naprawa

Proste naprawy wykonujemy od ręki. Większość napraw realizujemy w ciągu jednego dnia.

90-dniowa gwarancja

Na części zamienne oraz realizowaną przez nas usługę serwisową udzielamy 90-dniowej gwarancji.

Sprzęt zastępczy

Na czas naprawy w naszym serwisie otrzymasz od nas sprzęt zastępczy, aby pozostać w kontakcie ze światem.

Bezpieczne dane

Twoje dane nie zostaną skasowane podczas naprawy. Są one wyłącznie Twoje i pozostają całkowicie prywatne.

Darmowa diagnoza

Jeśli zaakceptujesz koszty naprawy nie płacisz za diagnozę. W innym przypadku koszt diagnozy to 60 zł.

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności