Wymiana głośnika iPhone

Szybkie naprawy, oryginalne części oraz bezpłatna diagnoza.

Wymiana głośnika iPhone

Głośnik w iphone

Głośnik w iPhone znajduje się w dolnej części telefonu.

To dzięki niemu możesz słuchać muzyki, podcastów i powiadomień. Ponieważ na spodzie każdego iPhone'a jest tylko jeden głośnik a drugi to głośnik w słuchawce, telefon tworzy efekt odtwarzania stereo, używając pojedynczego dolnego głośnika i pojedynczego głośnika w słuchawce.

O głośniki w iPhone trzeba bardzo dbać, ponieważ są one bardzo narażone przede wszystkim na kurz, pył jak również zawilgocenia.

Uszkodzony głośnik rozmów w iPhone - co robić?

Jeśli nie słyszysz połączeń telefonicznych, muzyki ani powiadomień to prawdopodobnie głośnik jest uszkodzony. Jeśli ostatnio używałeś AirPlay do wysyłania dźwięku lub wideo do telewizora, lub innego urządzenia AirPlay, możliwe, że jest on wciąż w trybie AirPlay. Aby to sprawdzić, przesuń palcem w dół od góry ekranu, aby wyświetlić Centrum sterowania, a następnie stuknij ikonę AirPlay w prawym górnym rogu sekcji Odtwarzania muzyki. Jeśli inne urządzenie odbiera dźwięk przez AirPlay, stuknij iPhone'a, aby powrócić do własnego urządzenia. Głośnik w iPhone może być też zablokowany, zasłonięty lub brudny. To może uniemożliwić Ci słyszenie dźwięku, który głośnik próbuje odtworzyć. Aby wyczyścić głośnik iPhone, zdejmij etui i osłonę ekranu, jeśli w jakikolwiek sposób wpływają one na głośnik. Następnie sprawdź, czy jest brudny. W razie potrzeby ostrożnie użyj małej, suchej szczotki o miękkim włosiu, aby usunąć wszelkie kłaczki lub inne zanieczyszczenia.

Jeśli nadal nie słyszysz dźwięków, przyczyną może być uszkodzenie głośnika w iPhone. W tej sytuacji najlepiej powierzyć telefon w ręce naszych serwisantów — zgłoś się do naszego serwisu NowaSzybka24.pl.

Czy można wymienić głośnik w iPhone?

Tak jak głośnik rozmów, tak i głośnik u dołu iPhone, jeśli jest niesprawny, można wymienić na nowy. Do naprawy niezbędne są profesjonalne narzędzia, którymi dysponujemy w naszym serwisie NowaSzybka24.pl znajdującym się na ulicy Raszyńskiej 21/1 w Warszawie. Dzięki naprawie w serwisie NowaSzybka24.pl masz pewność, że Twój iPhone będzie funkcjonował dokładnie tak, jak przed naprawą.

Ile się czeka na wymianę głośnika w iPhone?

Czas potrzebny na wymianę głośnika w iPhone nie jest długi. Większość napraw wykonujemy od ręki, w niektórych przypadkach czas może ulec wydłużeniu i wynieść średnio od dwóch do czterech godzin roboczych po bezpośrednim dostarczeniu telefonu do naszego serwisu mieszczącego się w Warszawie na ul. Raszyńskiej 21/1. W pełni wyposażone zaplecze magazynowe, jakim dysponujemy, oraz dostępność oryginalnych części bez konieczności oczekiwania na ich dostawę, daje gwarancję ekspresowego wykonania zleceń.

Osoby korzystające z naprawy wysyłkowej mają pewność, że ich telefon zostanie naprawiony i przygotowany do odesłania niezwłocznie po fizycznym otrzymaniu urządzenia do naszego serwisu, a cała naprawa nie potrwa dłużej niż 2-3 dni robocze.

5 powodów dla których klienci nas wybierają

Ekspresowa naprawa

Proste naprawy wykonujemy od ręki. Większość napraw realizujemy w ciągu jednego dnia.

90-dniowa gwarancja

Na części zamienne oraz realizowaną przez nas usługę serwisową udzielamy 90-dniowej gwarancji.

Sprzęt zastępczy

Na czas naprawy w naszym serwisie otrzymasz od nas sprzęt zastępczy, aby pozostać w kontakcie ze światem.

Bezpieczne dane

Twoje dane nie zostaną skasowane podczas naprawy. Są one wyłącznie Twoje i pozostają całkowicie prywatne.

Darmowa diagnoza

Jeśli zaakceptujesz koszty naprawy nie płacisz za diagnozę. W innym przypadku koszt diagnozy to 60 zł.

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności