Naprawa czujnika zbliżeniowego iPhone

Szybkie naprawy, oryginalne części oraz bezpłatna diagnoza.

Naprawa czujnika zbliżeniowego iPhone

Czujnik zbliżeniowy iphone

Czujnik zbliżeniowy w telefonach iPhone jest umiejscowiony w górnej części wyświetlacza. Odpowiada on za wygaszanie i zapalanie ekranu w momencie kiedy przykładasz iPhona do twarzy celem wykonania połączenia. Czujnik zbliżeniowy iPhone może działać nieprawidłowo z powodu uszkodzenia przedniej szybki, fizycznego zanieczyszczenia ekranu lub problemów z oprogramowaniem.

Prawidłowo działający czujnik sprawia, że gdy podniesiesz iPhone do ucha, jego ekran automatycznie zgaśnie oszczędzając przy tym baterię i gwarantuje że przypadkowo nie naciśniesz żadnych funkcji w menu telefonu.

Naprawa czujnika zbliżeniowego iPhone w naszym serwisie to dobry wybór.

Uszkodzony czujnik zbliżeniowy w iPhone – co robić?

Jeśli Twój czujnik zbliżeniowy w iPhone nie działa prawidłowo może spowodować to Twoją frustrację. Aby spróbować przywrócić mu prawidłową pracę należy w pierwszej kolejności ponowne uruchomić iPhone, zwalniając przy tym pamięć i sprawić, że telefon może zacząć działać poprawnie.

Jeśli proces restartu nie przyniesie efektu, możesz ostrożnie wyczyścić przód telefonu suchą, niestrzępiącą się szmatką, zwracając uwagę, że czujnik zbliżeniowy to mała kropka tuż nad głośnikiem. Być może czujnik zbliżeniowy uległ uszkodzeniu z innych powodów. Wtedy najlepiej powierzyć telefon w ręce naszych serwisantów — w celu wymiany lub naprawy czujnika zgłoś się do naszego serwisu NowaSzybka24.pl.

Czy można wymienić czujnik zbliżeniowy w iPhone?

Czujnik zbliżeniowy iPhone jest czuły i może działać nieprawidłowo, jeśli wejdzie w kontakt z zanieczyszczeniami, brudem, lub w przypadku jeżeli ekran Twojego iPhone jest pęknięty w górnej jego części – nawet jeśli jest to tylko niewielkie stłuczenie.

Jeżeli zauważysz jakieś uszkodzenia w okolicy czujnika zbliżeniowego, może być konieczna wizyta w centrum napraw, aby dokonać wymiany uszkodzonego elementu na nowy.

Do przeprowadzenia naprawy niezbędna jest specjalistyczna wiedza i profesjonalne zaplecze serwisowe, jakim dysponujemy w naszej firmie NowaSzybka24.pl znajdującą się na ulicy Raszyńskiej 21/1 w Warszawie. Dzięki naprawie w serwisie NowaSzybka24.pl masz pewność, że Twój iPhone będzie funkcjonował dokładnie tak, jak przed naprawą.

Ile się czeka na naprawę czujnika zbliżeniowego w iPhone?

Czas potrzebny na wymianę czujnika zbliżeniowego w iPhone nie jest długi, choć wymaga on rozebrania telefonu. Większość napraw wykonujemy od ręki, w niektórych przypadkach czas może ulec wydłużeniu i wynieść średnio od dwóch do czterech godzin roboczych po bezpośrednim dostarczeniu telefonu do naszego serwisu mieszczącego się w Warszawie na ul. Raszyńskiej 21/1. W pełni wyposażone zaplecze magazynowe, jakim dysponujemy, oraz dostępność oryginalnych części bez konieczności oczekiwania na ich dostawę, daje gwarancję ekspresowego wykonania zleceń.

Osoby korzystające z naprawy wysyłkowej mają pewność, że ich telefon zostanie naprawiony i przygotowany do odesłania niezwłocznie po fizycznym otrzymaniu urządzenia do naszego serwisu, a cała naprawa nie potrwa dłużej niż 2-3 dni robocze.

5 powodów dla których klienci nas wybierają

Ekspresowa naprawa

Proste naprawy wykonujemy od ręki. Większość napraw realizujemy w ciągu jednego dnia.

90-dniowa gwarancja

Na części zamienne oraz realizowaną przez nas usługę serwisową udzielamy 90-dniowej gwarancji.

Sprzęt zastępczy

Na czas naprawy w naszym serwisie otrzymasz od nas sprzęt zastępczy, aby pozostać w kontakcie ze światem.

Bezpieczne dane

Twoje dane nie zostaną skasowane podczas naprawy. Są one wyłącznie Twoje i pozostają całkowicie prywatne.

Darmowa diagnoza

Jeśli zaakceptujesz koszty naprawy nie płacisz za diagnozę. W innym przypadku koszt diagnozy to 60 zł.

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności