Wymiana wyświetlacza Huawei Mate

CENNIK - W PRZYGOTOWANIU ....

Cennik napraw Huawei Mate qxio-ios-arrow-right
Wymiana wyświetlacza Huawei Mate Symbol CENA
Mate 50 Pro DCO-AL00 Proszę o kontakt
Mate 50 CET-AL00 Proszę o kontakt
Mate 40 Pro NOH-NX9, NOH-AN00 Proszę o kontakt
Mate 40 OCE-AN10 Proszę o kontakt
Mate 30 Pro LIO-AL00, LIO-TL00 2199 PLN
Mate 30 TAS-AL00,TAS-TL00 Proszę o kontakt
Mate 20 X EVR-L29,EVR-TL00,EVR-AL00 1499 PLN
Mate 20 Pro LYA-L09,LYA-L0C 849 PLN
Mate 20 HMA-L09,HMA-L29 399 PLN
Mate 20 Lite SNE-AL00, SNE-LX1 249 PLN
Mate 10 Pro BLA-L09, BLA-L29 399 PLN
Mate 10 ALP-L29 399 PLN
Mate 10 Lite RNE-L21 199 PLN
Mate 9 Pro LON-L29C 769 PLN
Mate 9 MHA-L29 299 PLN
Mate 9 Lite BLL-L23 199 PLN

Wymiana wyświetlacza w serwisie Zbitaszybka24 - Warszawa

Współczesne telefony nie mają dużej odporności na różnego typu wypadki jak np. upuszczenie telefonu z wysokości, zarysowania i pęknięcia. W obecnych czasach telefon najczęściej nosimy ze sobą i czasem nie trudno o "wypadek" w wyniku którego szybka w telefonie Huawei Mate Note ulegnie pęknięciu. Co wtedy? Czy trzeba w takiej sytuacji kupić nowy telefon, a naprawa nie ma sensu? Otóż naprawa wyświetlacza ma sens i jest tańsza niż kupno nowego telefonu. 

Kiedy można wymienić wyświetlacz w telefonie Huawei Mate: 

a) rozlany wyświetlacz
b) niepoprawne wyświetlanie obrazu
c) plamy na wyświetlaczu
d) gdy telefon ma problemy z dotykiem
e) paski na wyświetlaczu lub zaciemniony ekran
f) pęknięcia

Zatem jeśli twój telefon uległ wypadkowi, nie panikuj.
Zamów kuriera bądź umów się na naprawę w serwisie Zbitaszybka24 w Warszawie.

Twój telefon będzie w dobrych rękach

Gdy nasz telefon Huawei Mate 20 Lite ulegnie uszkodzeniu, szczególnie w przypadku rozbicia wyświetlacza, korzystanie z urządzenia staje się utrudnione i niebezpieczne. Właściciel może pokaleczyć się o drobne, wystające szkiełka, a popękany ekran, zwłaszcza jeśli doszło do wylania, może przestać działać całkowicie. W takiej sytuacji warto skorzystać z usług profesjonalnego serwisu telefonów, który posiada dostęp do oryginalnych części lub najwyższej jakości zamienników.

Wymiana wyświetlacza Huawei Mate to zadanie, które najlepiej powierzyć specjalistom. Tylko w profesjonalnym serwisie mamy pewność, że nasz telefon zostanie naprawiony zgodnie z najnowszymi standardami. Dzięki temu unikniemy dalszych problemów i zagwarantujemy sobie długotrwałe działanie urządzenia.

Wybierając serwis telefonów, warto zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników. Po pierwsze, ważne jest, aby zapewniał on dostęp do oryginalnych części lub najwyższej jakości zamienników. Tylko w ten sposób możemy mieć pewność, że nasz telefon zostanie naprawiony zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Dodatkowo, warto upewnić się, że serwis dysponuje wyspecjalizowanymi technikami, którzy posiadają odpowiednie doświadczenie i wiedzę. Tylko profesjonaliści są w stanie zapewnić nam szybką i skuteczną naprawę naszego telefonu.

Korzystając z usług profesjonalnego serwisu telefonów, możemy mieć pewność, że nasz Huawei Mate 20 Lite zostanie naprawiony w sposób kompleksowy. Nie tylko wymieniony zostanie uszkodzony wyświetlacz, ale również zadbają oni o inne aspekty urządzenia. Dzięki temu nasz telefon będzie działał sprawnie i będzie nam służył przez długi czas.

W przypadku konieczności wymiany wyświetlacza Huawei Mate warto zaufać specjalistom. Profesjonalny serwis telefonów zapewni nam kompleksową naprawę urządzenia, dzięki czemu unikniemy dalszych problemów. Niezależnie od tego, czy nasz telefon jest objęty gwarancją czy nie, warto skorzystać z usług profesjonalistów, którzy posiadają wiedzę i doświadczenie w naprawie sprzętu Huawei. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że nasz telefon zostanie naprawiony zgodnie z najnowszymi standardami i będzie nam służył przez długi czas.

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności