Wymiana portu ładowania Samsung Note

CENNIK

Cennik napraw Samsung Note qxio-ios-arrow-right
Wymiana portu (gniazda) ładowania Samsung Galaxy Note Symbol CENA
Note 20 Ultra SM-N985 299 PLN
Note 20 SM-N981 249 PLN
Note 10 Plus SM-N975 249 PLN
Note 10 SM-N970 249 PLN
Note 10 Lite SM-N770 249 PLN
Note 9 SM-N960 249 PLN
Note 8 SM-N950 249 PLN

Wymiana portu ładowania w modelu Samsung Note

Z przykrością informujemy, że jeśli Państwa Samsung Note nie ładuje się z powodu uszkodzonego złącza ładowania, to zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. Wymiana portu ładowania Samsung to jedna z usług, które oferujemy w serwisie Nowaszybka24 w Warszawie.

Jeśli złącze ładowania nie jest fizycznie uszkodzone, a mimo to urządzenie nie ładuje, może być konieczna wymiana płyty głównej. W takim przypadku zapraszamy do skorzystania z innej oferty serwisu Nowaszybka24.

Nasi specjaliści posiadają odpowiednie doświadczenie i wiedzę techniczną, aby szybko i skutecznie naprawić usterkę. Wymiana portu ładowania w urządzeniu Samsung  Note to rutynowa operacja dla naszych ekspertów, którzy profesjonalnie podejdą do sprawy i dokładnie zdiagnozują problem.

Dzięki naszej pomocy, Państwa Samsung będzie mógł ponownie prawidłowo się ładować, co pozwoli na wygodne korzystanie z urządzenia. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług i zaufania naszemu doświadczonemu zespołowi. Zapraszamy do serwisu Nowaszybka24 w Warszawie!

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności