Wymiana portu ładowania Xiaomi Poco

CENNIK

Cennik napraw Xiaomi Poco qxio-ios-arrow-right
Wymiana gniazda ładowania (port USB) Xiaomi POCO CENA
POCO C40 249 PLN
POCO C65 249 PLN
POCO F3 249 PLN
POCO F4 249 PLN
POCO F4 GT 249 PLN
POCO F5 249 PLN
POCO F5 PRO 249 PLN
POCO M3 249 PLN
POCO M3 PRO 5G 249 PLN
POCO M4 PRO 249 PLN
POCO M4 PRO 5G 249 PLN
POCO M5 249 PLN
POCO M5s 249 PLN
POCO M6 PRO 249 PLN
POCO X3 NFC 249 PLN
POCO X3 PRO 249 PLN
POCO X4 GT 249 PLN
POCO X4 PRO 249 PLN
POCO X5 5G 249 PLN
POCO X5 PRO 249 PLN
POCO X6 249 PLN
POCO X6 PRO 249 PLN

Wymiana portu ładowania, zleć nam naprawę

Usterka polegająca na problemie z ładowaniem w telefonie Xiaomi, zwłaszcza modelu Xiaomi Poco, może wystąpić niespodziewanie i zakłócić codzienne korzystanie z urządzenia. Często przyczyną tego problemu jest nieprawidłowa praca kabla zasilającego lub fizyczne uszkodzenie samego portu ładowania w telefonie. W takiej sytuacji konieczna może okazać się wymiana portu ładowania.

W przypadku naprawy gniazda ładowania Xiaomi Poco warto skorzystać z usług profesjonalnego serwisu, takiego jak Serwis Nowaszybka24 w Warszawie. Fachowa wiedza i odpowiednie zaplecze serwisowe są kluczowe dla skutecznej naprawy urządzenia. Wymiana portu ładowania wymaga precyzji i doświadczenia, dlatego warto zaufać specjalistom, którzy podejmą się tego zadania.

Choć zakup nowego kabla ładowania może być łatwy i szybki, to naprawa fizycznego uszkodzenia portu ładowania wymaga profesjonalnego podejścia. Dlatego warto skonsultować się z ekspertami, którzy zajmują się naprawą urządzeń mobilnych. Dzięki nim Twój telefon Xiaomi Poco będzie mógł wrócić do pełnej sprawności i nie będziesz musiał martwić się o problemy z ładowaniem.

W Serwisie Nowaszybka24 w Warszawie znajdziesz specjalistów, którzy podejmą się naprawy portu ładowania Xiaomi Poco. Dzięki nim Twój telefon będzie działał sprawnie i będziesz mógł ponownie cieszyć się jego pełnym potencjałem. Nie zwlekaj z naprawą — oddaj swój telefon w ręce profesjonalistów i ciesz się bezproblemowym korzystaniem z urządzenia.

Skup smartfonów i komórek - iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi, Oppo i innych

Oprócz napraw pogwarancyjnych, prowadzimy również skup urządzeń - iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei i innych. Na korzystnych warunkach możecie Państwo sprzedać swój smartfon – marek takich, jak iPhone, Samsung, HTC, LG, Sony i wedle obopólnego uznania także innych firm – a również nabyć nowy model u nas lub wariant używany.

Zapraszamy do zakładki “Skup telefonów”, abyście poznali Państwo ceny, otrzymali więcej informacji oraz aby współpraca w zakresie skupu stała się jasna i klarowna.

Serwis i skup - odzyskiwanie danych, wymiana szybki - ekspresowo

Naszą flagową usługą, oprócz odzyskiwania danych, jest także wymiana szybki. Wymieniamy szybki w modelach takich marek, jak iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi, Oppo oraz w innych, za uzgodnieniem. Wymiana szybki odbywa się ekspresowo, smartfon jest dostępny do odbioru bardzo szybko. Wyświetlacze i szybki od czasu do czasu wymagają takiej wymiany - z powodu usterki albo w efekcie zużycia.

GSM for you jest po to, abyście mogli Państwo bez przeszkód dalej sprawnie korzystać ze swojego urządzenia

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności