Wymiana portu ładowania Xiaomi Redmi

CENNIK

Cennik napraw Xiaomi Redmi qxio-ios-arrow-right
Wymiana gniazda ładowania (port USB) Xiaomi Redmi Symbol
Redmi Note 12 199 PLN
Redmi Note 11 Pro 199 PLN
Redmi Note 11 Pro 4G 199 PLN
Redmi Note 10 5G 179 PLN
Redmi Note 9 Pro 169 PLN
Redmi Note 9 179 PLN
Redmi 8 199 PLN
Redmi Note 8T 169 PLN
Redmi Note 7 169 PLN
Redmi Note 7A 169 PLN
Redmi Note 6 169 PLN
Redmi Note 6A 169 PLN
Redmi Note 5 169 PLN
Redmi Note 5A Prime 169 PLN

Wymiana portu ładowania Xiaomi Redmi w serwisie Nowaszybka24

Masz problem z ładowaniem telefonu Xiaomi Redmi? Sprawdziłeś już kabel i ładowarkę, ale problem nadal występuje? Być może przyczyną jest uszkodzone gniazdo ładowania. Nie trać czasu na szukanie rozwiązania samodzielnie - oddaj swój telefon do Serwisu Nowaszybka24 w Warszawie, gdzie profesjonalny zespół zajmie się wymianą portu ładowania.

Nasi wykwalifikowani technicy korzystają z najnowszych technologii, dzięki czemu naprawa przebiega szybko i sprawnie. Dzięki naszemu doświadczeniu oraz wysokiej jakości produktów od najlepszych dostawców możemy zapewnić najwyższą trwałość naszych napraw. Jesteśmy pewni jakości naszych usług, dlatego również wystawiamy gwarancję na wykonane naprawy.

W Serwisie Nowaszybka24 w Warszawie dbamy o to, aby każde naprawione urządzenie wróciło do stanu sprzed usterki. Dzięki naszemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi możesz być pewien, że Twój telefon Xiaomi Redmi będzie działał bez zarzutu po naprawie gniazda ładowania.

Nie zwlekaj z naprawą - skorzystaj z usług Serwisu Nowaszybka24 i ciesz się sprawnym działaniem swojego telefonu. Zaufaj profesjonalistom, którzy naprawią Twój telefon Xiaomi Redmi szybko i solidnie. Odpowiedz na swoje potrzeby z Serwisem Nowaszybka24 w Warszawie!

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności