Wymiana szybki Xiaomi Redmi

CENNIK

Cennik napraw Xiaomi Redmi qxio-ios-arrow-right
Wymiana zbitej szybki Xiaomi Redmi CENA
Redmi Note 12 249 PLN
Redmi Note 11 Pro 249 PLN
Redmi Note 11 Pro 4G 249 PLN
Redmi Note 10 5G 229 PLN
Redmi Note 9 Pro 199 PLN
Redmi Note 9 199 PLN
Redmi 8 199 PLN
Redmi Note 8T 199 PLN
Redmi Note 7 199 PLN
Redmi Note 7A 199 PLN
Redmi Note 6 199 PLN
Redmi Note 6A 199 PLN
Redmi Note 5 179 PLN
Redmi Note 5A Prime 149 PLN

Dlaczego wymiana szybki w serwisie Nowaszybka24 w warszawie?

Jeśli telefon nam upadnie, a szybka się stłucze mamy dwa rozwiązania: 

  • oddać telefon do naprawy
  • kupić nowy telefon

Jeśli telefon nie jest stary warto zlecić wymianę szybki na nową jak najszybciej. Nie każdy wie, ale używanie telefonu bez naprawy sprawia, że ulega ona dalszemu uszkodzeniu i czasem może być tak, że stłuczony ekran może mieć wpływ na poprawne działanie innych podzespołów. Nie polecamy próbować wymiany szybki na własną rękę, pomimo że w sieci można znaleźć sporo filmów jak to zrobić. Takie naprawy często kończą się źle. 

Do wymiany szybki w Xiaomi Redmi lub innej usterki skorzystaj z profesjonalnego serwisu. Serwis Nowaszybka24 jest do twojej dyspozycji. Posiadamy wiedzę i umiejętności oraz odpowiedni sprzęt i warunki do różnego typu napraw. Nasz serwis mieści się w Warszawie, ale nawet jeśli nie jesteś z Warszawy czy okolic nie martw się, możesz do nas wysłać urządzenie przez kuriera, wypełnij formularz "Zamów kuriera" podaj potrzebne dane, a my wyślemy kuriera na twój adres. Gdy telefon będzie gotowy do odbioru, odeślemy twój telefon na wskazany adres, nie musisz nawet wychodzić z domu. 

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności