Aktualności

Zapraszamy do czytania

Apple Watch jest narażony na uszkodzenia znacznie bardziej, szczególnie jeśli używamy go w takich miejscach jak siłownia, podczas różnych spotkań i wypadów. Samodzielna naprawa sprzętu Apple to nie jest dobry pomysł, najlepiej zaufać sprawdzonemu serwisowi.

Wymiana szybki w zegarku Apple Watch

Zbita szybka w Apple Watch wymieniana jest fabryczną metodą refabrykacji. Usuwa się wtedy stare szkło, bez ingerencji w ekran, a robi się to za pomocą specjalnych urządzeń. Zbita szybka jest zastąpiona nową szybką. 

Jakie problemy mogą wystąpić w urządzeniu w Apple Watch

 • Naprawa awarii ekranu
 • Problem z ładowaniem
 • Zalania
 • Wymiana baterii
 • Urządzenie nie działa
 • Problemy związane z oprogramowaniem.

Jak znaleźć sprawdzony serwis do naprawy Apple Watch

Jeśli potrzebujesz szybkiej i bezproblemowej naprawy zegarka Apple Watch, możesz mieć pewność, że firma Nowaszybka24 z siedzibą w Warszawie, naprawi twoje urządzenie. 

W jaki sposób możesz się z nami skontaktować?

 1. Umów się na naprawę w naszym salonie, korzystając w formularza https://www.nowaszybka24.pl/rezerwuj-wizyte opisując problem, jaki występuje.
 2. Możesz również odwiedzić nasz salon w jednym z dwóch punktów ul. Raszyńska 21 lok.1 02-033 Warszawa bądź Warszawskie Przejścia Podziemne, Al. Jerozolimskie 54, róg Jana Pawła II, pod Rondem Czterdziestolatka, pawilon 42.
 3. Wysłać urządzenie kurierem, wypełnij formularz https://www.nowaszybka24.pl/zamow-kuriera.

Jak sprawdzić, czy zegarek jest uszkodzony

 • Zegarek Apple Watch jest zawieszony lub nie odpowiada

Uruchom ponownie zegarek Apple.
Czasami wystarczy ponowne uruchomienie, aby zegarek znów zaczął reagować. Aby ponownie uruchomić zegarek, gdy nie odpowiada, naciśnij i przytrzymaj boczny przycisk, aż pojawi się logo Apple.

Wymuś ponowne uruchomienie zegarka Apple Watch
Jeśli normalne ponowne uruchomienie nie zadziała, naciśnij i przytrzymaj boczny przycisk oraz cyfrową koronę, aż pojawi się logo Apple.

 • Apple Watch nie ładuje się

Złe połączenie kablowe
Sprawdź kabel ładujący pod kątem uszkodzeń oraz zabrudzeń.

Uszkodzona ładowarka lub przewód USB
Spróbuj użyć różnych kabli, ładowarek jak również gniazdek ściennych, aby upewnić się, że żadne z nich nie działa wadliwie.

Odczekaj trochę
Pozostaw zegarek pod ładowarką na co najmniej godzinę, aby sprawdzić, czy zegarek zacznie się ładować. W przypadku całkowicie rozładowanej baterii może upłynąć trochę czasu, zanim zegarek zacznie reagować.

Uruchom ponownie zegarek
Jeśli zegarek Apple Watch nadal nie reaguje zgodnie z oczekiwaniami, spróbuj go uruchomić ponownie lub jeśli trzeba wymusić ponowne uruchomienie.

Poczekaj do całkowitego rozładowania baterii
Pozwól, aby bateria wyczerpywała się, aż zegarek całkowicie się sam wyłączy, a następnie naładuj urządzenie ponownie. 

 • Apple Watch nie włącza się

Rozładowana/wyczerpana bateria bądź niewłaściwa ładowarka
Jeśli zegarek nie ładuje się po umieszczeniu w ładowarce, prawdopodobnie ma wyczerpaną baterię lub niewłaściwą ładowarkę. Spróbuj wymienić baterię na częściowo naładowaną i sprawdź, czy zegarek się włączy. Jeśli zegarek się włączy lub zaświeci się wskaźnik ładowania, przyczyną problemu jest stara bateria. Jeśli zegarek się nie włącza lub nie wyświetla żadnego wskaźnika ładowania, może to oznaczać problem z bocznym przyciskiem lub nawet płytą główną.

Przycisk boczny
Jeśli przycisk boczny nie działa, umieść zegarek na ładowarce i podłącz go do gniazdka ściennego lub komputera i pozwól mu się naładować. Jeśli zegarek włącza się i ma zasilanie, może to oznaczać problem z przyciskiem bocznym.

Zły wyświetlacz
Jeśli Apple Watch brzmi, jakby działał prawidłowo, ale nic nie jest widoczne na ekranie, możliwe, że wyświetlacz jest uszkodzony i należy go wymienić. Łatwym sposobem sprawdzenia tego jest wysłanie polecenia ping do zegarka z iPhone'a i poczekanie na dźwięk lub wibrację. Jeśli wibruje lub słychać dźwięk, ale nic nie wyświetla się na ekranie, najprawdopodobniej przyczyną problemu jest właśnie ekran — skorzystaj z naprawy urządzenia. 

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności