Naprawa szkła tylnego aparatu iPhone

Szybkie naprawy, oryginalne części oraz bezpłatna diagnoza.

Naprawa szkła tylnego aparatu iPhone

Tylne szkło aparatu w iphone

Tylny aparat w iPhone chroniony jest szkłem, które może ulec uszkodzeniu lub stłuczeniu. Na początek trzeba delikatnie usunąć resztki potłuczonego tylnego szkła aparatu.

Ta prosta naprawa wymaga ostrożności, ponieważ należy unikać dotykania kamer znajdujących się pod warstwą szkła.

Do montażu lub demontażu potrzebne są specjalne narzędzia, które znajdują się w naszym serwisie NowaSzybka24.pl.

Uszkodzone szkło w aparacie tylnym w iPhone – co robić?

Jeśli zdjęcie jest rozmazane, wyczyść przednią i tylną soczewkę aparatu ściereczką z mikrofibry. Być może wystarczy szkło w aparacie tylnym wyczyścić, jednak jeśli nadal widzisz brud lub zanieczyszczenia albo szkło jest porysowane, zdjęcia będą nadal nieudane. W takiej sytuacji należy udać się do naszego serwisu NowaSzybka24.pl w celu wymiany uszkodzonego elementu na nowy.

Czy można wymienić tylne szkło w aparacie iPhone?

Tylne szkło w aparacie w iPhone chroni delikatne urządzenie, jakim jest zespół kamer fotograficznych, które można wymienić w profesjonalnym serwisie. Aby wymienić tylne szkło w aparacie iPhone, trzeba telefon rozebrać, jednak taka operacja wykonana samodzielnie może naruszyć jego wodoszczelność. Do tych czynności niezbędne są profesjonalne narzędzia, którymi dysponujemy w naszym serwisie.

Jeśli masz problem z tylnym szkłem w aparacie Twojego iPhone, skontaktuj się z naszym serwisem NowaSzybka24.pl znajdującym się w Warszawie na ul. Raszyńskiej 21/1 w celu profesjonalnej wymiany uszkodzonej szybki aparatu na nową w pełni kompatybilną z modelem Twojego iPhone. Dzięki naprawie w serwisie NowaSzybka24.pl masz pewność, że Twój iPhone będzie funkcjonował dokładnie tak, jak przed naprawą.

Ile się czeka na wymianę tylnego szkła w iPhone?

Czas potrzebny na naprawę tylnego szkła telefonu Apple iPhone w głównej mierze zależy od modelu telefonu wymagającego naprawy. Większość napraw wykonujemy od ręki, w niektórych przypadkach czas może ulec wydłużeniu i wynieść średnio od dwóch do czterech godzin roboczych po bezpośrednim dostarczeniu telefonu do naszego serwisu mieszczącego się w Warszawie na ul. Raszyńskiej 21/1. W pełni wyposażone zaplecze magazynowe, jakim dysponujemy, oraz dostępność oryginalnych części bez konieczności oczekiwania na ich dostawę, daje gwarancję ekspresowego wykonania zleceń.

Osoby korzystające z naprawy wysyłkowej mają pewność, że ich telefon zostanie naprawiony i przygotowany do odesłania niezwłocznie po fizycznym otrzymaniu urządzenia do naszego serwisu, a cała naprawa nie potrwa dłużej niż 2-3 dni robocze.

5 powodów dla których klienci nas wybierają

Ekspresowa naprawa

Proste naprawy wykonujemy od ręki. Większość napraw realizujemy w ciągu jednego dnia.

90-dniowa gwarancja

Na części zamienne oraz realizowaną przez nas usługę serwisową udzielamy 90-dniowej gwarancji.

Sprzęt zastępczy

Na czas naprawy w naszym serwisie otrzymasz od nas sprzęt zastępczy, aby pozostać w kontakcie ze światem.

Bezpieczne dane

Twoje dane nie zostaną skasowane podczas naprawy. Są one wyłącznie Twoje i pozostają całkowicie prywatne.

Darmowa diagnoza

Jeśli zaakceptujesz koszty naprawy nie płacisz za diagnozę. W innym przypadku koszt diagnozy to 60 zł.

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności