Naprawa płyty głównej MacBook

Szybkie naprawy, oryginalne części oraz bezpłatna diagnoza.

Naprawa płyty głównej MacBook

Płyta główna w MacBook

Płyta główna to serce każdego komputera. Jednak nawet ona może ulec uszkodzeniu. Uszkodzenie płyty głównej może wystąpić z wielu powodów. Najczęstsze z nich to wycieki płynów, które powodują zwarcie niektórych elementów elektronicznych oraz przegrzanie GPU (głównego procesora).

Gdy płyta główna MacBook ulegnie awarii, informacje nie mogą być przesyłane z procesorów do części wyjściowych. Na przykład za każdym razem, gdy włączasz komputer, pojawia się czarny ekran lub komputer może się nie uruchamiać.

Czy wymiana płyty głównej w MacBook się opłaca?

Płyta główna płyta jest najważniejszym podzespołem MacBooka. A także zdecydowanie najtrudniejszym do naprawy. Jeśli wiesz lub podejrzewasz, że Twój MacBook ma uszkodzoną płytę główną, powinieneś bardzo uważać, komu chciałbyś powierzyć jego naprawę. Wymiana płyty głównej wymaga posiadania specjalistycznej wiedzy i profesjonalnego zaplecza serwisowego. Takim serwisem jest NowaSzybka24.pl, gdzie naprawiamy sprzęt elektroniczny już od 20 lat. Wymiana płyty w MacBooku jest dość droga, a naprawa kosztuje tylko ułamek tej kwoty. Dlatego najpierw próbujemy naprawić płytę główną. Jeśli próba naprawy się nie powiedzie (niektóre płyty główne są po prostu nie do naprawienia), tylko wtedy sugerujemy klientom wymianę płyty głównej.

Naprawa lub wymiana uszkodzonej płyty głównej w MacBook pozwala na przywrócenie pełnej mobilności i stabilności pracy MacBooka.

Wymiana płyty głównej w MacBook, MacBook Air, MacBook Pro

W zależności od rodzaju usterki: kontakt z cieczą czy uszkodzenie mechaniczne nasz serwis NowaSzybka24.pl proponuje wymianę płyty głównej na nową lub używaną w pełni sprawną. Wymiana płyty głównej w MacBook wymaga rozkręcenia laptopa i zastąpienia starej części nową. Procedura wymaga znajomości specyfiki laptopów Apple oraz wyjątkowej ostrożności – komponenty tych komputerów są bowiem delikatne. Niezbędny jest też specjalistyczny sprzęt, którym dysponuje nasz serwis NowaSzybka24.pl. Naprawa płyty głównej polega na lutowaniu i wymianie chipów. Po zakończeniu naprawy płyta logiczna jest czyszczona i testowana.

Ile się czeka na wymianę płyty głównej w MacBook, MacBook Air, MacBook Pro?

Wymiany lub naprawy płyty głównej dokonujemy w większości przypadków w przeciągu dwóch dni, trzech dni roboczych w naszym serwisie na ul. Raszyńskiej 21/1, zdarzają się jednak przypadki że proces naprawy może się wydłużyć. W pełni wyposażone zaplecze magazynowe, jakim dysponujemy, oraz dostępność większości części bez konieczności oczekiwania na ich dostawę, daje gwarancję szybkiego wykonania zleceń.

Osoby korzystające z naprawy wysyłkowej mają gwarancję, że ich MacBook zostanie naprawiony i przygotowany do odesłania niezwłocznie po fizycznym otrzymaniu urządzenia do naszego serwisu, a cała naprawa nie potrwa dłużej niż siedem dni roboczych.

5 powodów dla których klienci nas wybierają

Ekspresowa naprawa

Proste naprawy wykonujemy od ręki. Większość napraw realizujemy w ciągu jednego dnia.

90-dniowa gwarancja

Na części zamienne oraz realizowaną przez nas usługę serwisową udzielamy 90-dniowej gwarancji.

Sprzęt zastępczy

Na czas naprawy w naszym serwisie otrzymasz od nas sprzęt zastępczy, aby pozostać w kontakcie ze światem.

Bezpieczne dane

Twoje dane nie zostaną skasowane podczas naprawy. Są one wyłącznie Twoje i pozostają całkowicie prywatne.

Darmowa diagnoza

Jeśli zaakceptujesz koszty naprawy nie płacisz za diagnozę. W innym przypadku koszt diagnozy to 60 zł.

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności