Wymiana baterii Xiaomi Poco

CENNIK

Cennik napraw Xiaomi Poco qxio-ios-arrow-right
Wymiana baterii Xiaomi POCO CENA
POCO C40 199 PLN
POCO C65 199 PLN
POCO F3 199 PLN
POCO F4 199 PLN
POCO F4 GT 199 PLN
POCO F5 199 PLN
POCO F5 PRO 199 PLN
POCO M3 199 PLN
POCO M3 PRO 5G 199 PLN
POCO M4 PRO 199 PLN
POCO M4 PRO 5G 199 PLN
POCO M5 199 PLN
POCO M5s 199 PLN
POCO M6 PRO 199 PLN
POCO X3 NFC 199 PLN
POCO X3 PRO 199 PLN
POCO X4 GT 199 PLN
POCO X4 PRO 199 PLN
POCO X5 5G 199 PLN
POCO X5 PRO 199 PLN
POCO X6 199 PLN
POCO X6 PRO 199 PLN

Po czym poznać, że bateria wymaga wymiany na nową?

Bateria w twoim urządzeniu Xiaomi POCO rozładowuje się szybciej niż zwykle? Być może jest to czas na wymianę baterii.

W telefonach producenci najczęściej umieszczają baterie litowo jonową. Ma to oczywiście swoje korzyści, bo prócz nie za wysokich kosztów produkowania takiej baterii, bateria ta ma dość dobre parametry i dlatego jest najczęściej wykorzystywana w urządzeniach mobilnych. Plusem jest również to, że nie musimy czekać jak kiedyś, że bateria rozładuje się do końca, aby naładować telefon, a możemy ładować np. gdy bateria jest w połowie naładowana. Robimy tak często w sytuacjach, gdy mamy jakiś wyjazd i obawiamy się, czy poziom naładowania baterii będzie wystarczający.  

Każda bateria ma swoje cykle życia. Według specjalistów bateria litowo jonowa oferuje 300 cyklów i wiadomo, że z czasem żywotność baterii jest krótsza niż na samym początku. Jednak te 300 cyklów w dużej części zależy od tego jak użytkowane jest smartfon.

Zwróć również uwagę na sytuację, gdzie po naładowaniu baterii do końca, przy małym obciążeniu stopień naładowania baterii szybko spada. Jeśli np. po naładowaniu na max po niedługim czasie stan ten mocno spada, może to być oznaka, że niestety trzeba wymienić baterię na nową. Wcześniej sprawdź jeszcze, czy może jakieś aplikacje nie działają w tle i nie przyśpieszają zużycia baterii.

Skup smartfonów i komórek - iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi, Oppo i innych

Oprócz napraw pogwarancyjnych, prowadzimy również skup urządzeń - iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei i innych. Na korzystnych warunkach możecie Państwo sprzedać swój smartfon – marek takich, jak iPhone, Samsung, HTC, LG, Sony i wedle obopólnego uznania także innych firm – a również nabyć nowy model u nas lub wariant używany.

Zapraszamy do zakładki “Skup telefonów”, abyście poznali Państwo ceny, otrzymali więcej informacji oraz aby współpraca w zakresie skupu stała się jasna i klarowna.

Serwis i skup - odzyskiwanie danych, wymiana szybki - ekspresowo

Naszą flagową usługą, oprócz odzyskiwania danych, jest także wymiana szybki. Wymieniamy szybki w modelach takich marek, jak iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi, Oppo oraz w innych, za uzgodnieniem. Wymiana szybki odbywa się ekspresowo, smartfon jest dostępny do odbioru bardzo szybko. Wyświetlacze i szybki od czasu do czasu wymagają takiej wymiany - z powodu usterki albo w efekcie zużycia.

GSM for you jest po to, abyście mogli Państwo bez przeszkód dalej sprawnie korzystać ze swojego urządzenia

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności