Wymiana baterii Xiaomi Redmi

CENNIK

Cennik napraw Xiaomi Redmi qxio-ios-arrow-right
Wymiana baterii Xiaomi Redmi CENA
Redmi Note 12 169 PLN
Redmi Note 11 Pro 169 PLN
Redmi Note 11 Pro 4G 169 PLN
Redmi Note 10 5G 149 PLN
Redmi Note 9 Pro 149 PLN
Redmi Note 9 149 PLN
Redmi 8 149 PLN
Redmi Note 8T 149 PLN
Redmi Note 7 149 PLN
Redmi Note 7A 149 PLN
Redmi Note 6 149 PLN
Redmi Note 6A 149 PLN
Redmi Note 5 139 PLN
Redmi Note 5A Prime 139 PLN

Po czym poznać, że bateria wymaga wymiany na nową?

Bateria w twoim urządzeniu Xiaomi Redmi rozładowuje się szybciej niż zwykle? Być może jest to czas na wymianę baterii.

W telefonach producenci najczęściej umieszczają baterie litowo jonową. Ma to oczywiście swoje korzyści, bo prócz nie za wysokich kosztów produkowania takiej baterii, bateria ta ma dość dobre parametry i dlatego jest najczęściej wykorzystywana w urządzeniach mobilnych. Plusem jest również to, że nie musimy czekać jak kiedyś, że bateria rozładuje się do końca, aby naładować telefon, a możemy ładować np. gdy bateria jest w połowie naładowana. Robimy tak często w sytuacjach, gdy mamy jakiś wyjazd i obawiamy się, czy poziom naładowania baterii będzie wystarczający.  

Każda bateria ma swoje cykle życia. Według specjalistów bateria litowo jonowa oferuje 300 cyklów i wiadomo, że z czasem żywotność baterii jest krótsza niż na samym początku. Jednak te 300 cyklów w dużej części zależy od tego jak użytkowane jest smartfon.

Zwróć również uwagę na sytuację, gdzie po naładowaniu baterii do końca, przy małym obciążeniu stopień naładowania baterii szybko spada. Jeśli np. po naładowaniu na max po niedługim czasie stan ten mocno spada, może to być oznaka, że niestety trzeba wymienić baterię na nową. Wcześniej sprawdź jeszcze, czy może jakieś aplikacje nie działają w tle i nie przyśpieszają zużycia baterii.

Ta strona używa plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia. Kontynuując korzystanie z tej witryny, zgadzasz się na ich użycie. Dowiedz się więcej o naszej polityce prywatności